Олександр Слюсар: «Бізнес має бути соціально відповідальним»

Суспільство | 13:17, 21.02.2020
 Поділитися

Поділитися в

З власного досвіду приватний підприємець з Кролевця Олександр Слюсар знає, що розвиток соціально відповідального бізнесу в місті набирає обертів.

«Кожний підприємець, що з нуля створив власну справу і розвиває її, дивиться в майбутнє, що далі? Куди вкласти кошти, щоб отримати прибуток – це головна мета бізнесу. Проте з розвитком постає і питання соціальної відповідальності перед громадою, в якій і на яку ти працюєш. Особливо гостро це розумієш, коли зустрічаєшся з іноземними партнерами, адже за кордоном, особливо в Європі, соціальна відповідальність перед населенням – це не бажання, а обов’язок підприємців», – наголошує він.

Олександр Слюсар є одним з тих підприємців, який постійно допомагає у розвитку інфраструктури Кролевця – ремонті доріг, шкіл та інших об’єктів, є спонсором спортивних заходів, підтримує різноманітні громадські ініціативи. Зокрема, з останніх – це допомога громадській організації воїнів-афганців, соціально незахищеним верствам населення, потребуючим, дітям.

Також, вагому допомогу бізнесмен надає хокейній команді міста Кролевець, яка в цьому сезоні зіграла лише один тур чемпіонату області через брак коштів. Хокеїсти з прикрістю зазначають, що в цьому – 2020 році і погодні умови, і недостатнє фінансування (з бюджету міста вони отримали вдвічі менше коштів, ніж минулого року) призвели до не найкращих результатів нашої команди в турнірі. Проте вони з вдячністю говорять про підтримку команди з боку Олександра Слюсара, адже саме завдяки йому вдалося хоча б виступити на обласних змаганнях, продемонструвати, що Кролевець ще має шанси не загубити даний вид спорту.

«Можливо з віком, можливо з досвідом розумієш – не гроші головне. Духовність та благодійність, підтримка земляків, які готові власними силами презентувати наше місто на мапі Сумщини та України набагато цінніші», – констатує підприємець.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: