Виговська

Олександр Слюсар: «Підтримка спорту – сприяє вихованню гідних громадян нашої держави»

Спорт | 12:19, 23.12.2019
 Поділитися

Поділитися в

Днями у селі Дубовичі Кролевецького району пройшли урочистості з нагоди відзначення гравців футбольної команди «Діброва», яка була створена більш ніж півстоліття тому і постійно займає призові місця в різних турнірах та змаганнях.

Так, на рівні нашого району команда виступає з далекого 1946 року, а з 1998 року бере участь і в чемпіонатах Глухівського району. Протягом чотирьох років поспіль, з 2001 року, ФК «Діброва» тримала впевнену першість у районних змаганнях.

«У 2019 році наша команда стала бронзовим призером першості Кролевецького району з футболу та здобула третє місце у чемпіонаті Глухівщини. Також, ми стали фіналістами Кубків, як Кролевецького, так і Глухівського районів.  У цьому сезоні найбільше відзначилися гравці команди – півзахисники Олексій Побивайло, Євген Мельник та Сергій Шило», – розповів капітан команди Михайло Харченко.

Наразі за команду грає 28 футболістів, які є вихідцями з села Дубовичі, лише кілька гравців – легіонери з районного центру. Всі хлопці, що грають за ФК «Діброва» – це продовжувачі славних футбольних традицій, проте сьогодні перед футболістами стоять не прості завдання – не лише розвивати спорт на теренах району, а й шукати спонсорів, які підтримають команду в прагненні до перемоги.

«Ми всі оптимісти, але й реалісти, і у нас в подальшому є плани брати участь у змаганнях, футболісти націлені на перемоги, проте нам потрібна допомога небайдужих до спорту людей. Зокрема, в цьому році підтримку нашій команді надали ТОВ «Дубовицький завод сільгосптехніки», місцеве лісництво ДП «Кролевецьке ЛМГ», ТОВ «Дубовичі», а найбільше протягом року нам допомагав приватний підприємець з Кролевця Олександр Слюсар, який є нашим генеральним спонсором», – сказав Михайло Харченко.

Цього дня футболістам вручили грамоти та медалі. Відзначили також і спонсорів, серед них і небайдужий до розвитку спорту Олександр Слюсар, який отримав пам’ятну медаль.

«У нашому скрутному сьогоденні потрібно підтримувати один одного, це стосується і спорту, адже він допомагає нам вірити в краще майбутнє, вчить нас досягати поставлених цілей, поважати противника. Підтримка спорту – сприяє вихованню гідних громадян нашої держави і всі, хто має таку можливість, повинні докладати зусиль, щоб зміцнювати наш район і розвивати його, особливо в тих сферах, до яких немає інтересу у влади», – зауважив Олександр Слюсар.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Художественная ковка
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: