Олександра Курка обрали на посаду ректора ГНПУ

Персоналії | 17:31, 23.01.2018
 Поділитися

Поділитися в

Як повідомили на сайті Кролевецької районної ради, у Глухівському національному педагогічному університеті імені Олександра Довженка відбулися вибори керівника закладу вищої освіти.

Цього року вибори ректора вперше було проведено за новими вимогами. Згідно із Законом України «Про вищу освіту» право голосу мали усі члени науково-педагогічного складу (253 особи), а також обрані представники від студентства (50 осіб) та допоміжного персоналу (34 особи). Усього в списку виборців було 337 осіб, із них проголосувати з 9:00 до 15:00 – 310 (92%).

За кандидата на посаду керівника навчального закладу Олександра Івановича Курка, нашого земляка, доктора історичних наук, професора, своє волевиявлення засвідчила 301 особа, що становить 97,1%.

За ходом виборів стежили повноважний представник Міністерства освіти і науки України та спостерігачі від кандидата. Вони підтвердили, що вибори відбулися відповідно до норм чинного законодавства та Статуту університету, з дотриманням процедури таємного голосування.

Для довідки: Курок Олександр Іванович − ректор Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка, доктор історичних наук, кандидат педагогічних наук, професор, заслужений працівник народної освіти України.

Народився 13 червня 1955 року в селі Мутині Кролевецького району Сумської області.

Закінчив Чернігівський державний педагогічний інститут імені Т.Г. Шевченка за спеціальностями «Фізичне виховання» та «Історія».

У 1994 році захистив кандидатську дисертацію, у 2002 році отримав наукове звання професора, у 2011році захистив докторську дисертацію.

Педагогічну діяльність у Глухівському інституті (зараз Глухівський національний педагогічний університет імені Олександра Довженка) розпочав у 1981 році. Працював викладачем, завідувачем кафедри, деканом, проректором з соціально-економічних питань.

З 2000 року − ректор Глухівського педагогічного інституту. З 2009 року – ректор Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка.

З 2002 року – депутат Сумської обласної ради. Голова Сумської обласної федерації біатлону.

Нагороджений орденом «За заслуги» III ступеня.

Біографія взята з сайту ГНПУ

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: