Виговська

“Опозиційна платформа – За Життя” представила свою команду з Кролевеччини + Відео

Вибори, Політика | 15:12, 5.10.2020
 Поділитися

Поділитися в

“З командою “Опозиційна платформа – За Життя” йдемо на вибори для того, щоб поліпшити життя кролевчан. У нашій команді аграрії, медики, підприємці. Вони знають, як вирішувати проблеми нашої громади. Ми впевнені в нашій команді і віримо в людей, які нас підтримують. Жителі нашої громади повинні вибрати команду, яка їх не зрадить, бо потім нам дивитися в очі жителям громади”, – говорить Оксана Пилипенко, керівник міської партійної організації “Опозиційна платформа – За Життя”, кандидат у депутати Сумської обласної ради.

До команди ОП-ЗЖ приєднався і головний лікар Кролевецької центральної районної лікарні Сергій Побивайло. Він працює у медичній галузі понад 30 років, 3,5 роки очолює районну лікарню.

“Реформа, та яка розпочиналась, інкаше як геноцидом народу назвати неможна. Ми повинні були значно скоротити свою лікарню, закривати цілі відділення, але завдячуючи громадськості нам вдалося відстояти нашу лікарню”, – сказав головлікар.

Також, своє бачення щодо подальшого розвитку громади представили і інші кандидати від міського осередку ПП “Опозиційна платформа – За Життя”: Сергій Пилипенко, сільський голова Локнянської сільської ради, Олександр Ляшенко, голова ГО “Кролевеччина Разом”, Наталія Назаренко, юристконсульт ТОВ “Армапром”, Василь Мацак, приватний підприємець, В’ячеслав Ковтун, діючий депутат Кролевецької райради, вчитель Локнянської ЗОШ, Сергій Ковтун, виконавчий директор ПП “Дубовичі Агро”.

Підтримав Кролевецьку команду “Опозиційної платформи – За Життя” кандидат в депутати до Сумської обласної ради Микола Ільченко.

“Я йду в депутати разом зі своєю командою з Кролевеччини. Ми маємо зупинити політичні і економічні реформи, які є сьогодні експериментами над українцями. Ми маємо змінити ситуацію на краще. Разом, до перемоги!”, – наголосив Микола Ільченко

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: