Орденом «За мужність» ІІІ ступеня посмертно нагороджені мешканці району, що загинули на Донбасі

Вшанування | 16:32, 15.02.2019
 Поділитися

Поділитися в

Указом Президента України “Про відзначення державними нагородами України” від 31 січня 2019 року № 26/2019, двоє кролевчан, які загинули при виконанні свого службового обов’язку в зоні проведення Операції Об’єднаних сил, нагороджені посмертно орденом «За мужність» ІІІ ступеня.

Так, за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету  та  територіальної  цілісності  України, нагороджені старший сержант Бузовський Володимир Олександрович та сержант Гребенюк Олексій Михайлович.

Бузовський Володимир Олександрович – загинув 23 вересня, поблизу смт. Луганське на Світлодарський дузі внаслідок прямого влучання снаряду в бліндаж під час ворожого обстрілу, за день до своєї відпустки. У героя залишилися дружина і малолітній син.

Народився  27 січня 1992 року у селі Локня Кролевецького району, де закінчив рідну школу, а потім і працював в ній вчителем фізичного виховання. Був депутатом Локнянської сільської ради.

У травні 2014 року потрапив до лав Національної Гвардії по мобілізації, де ніс службу до березня 2015 року. Потім, у березні 2016 року пішов служити за контрактом у ЗСУ. Після проходження навчання потрапив до 58-ї ОМПБр, а з 2017 року – 72-а окрема механізована бригада.

Гребенюк Олексій Михайлович – народився 3 квітня 1969 року у м.Кролевець. У 1984 році закінчив 8 класів Кролевецької ЗОШ № 2. У травні 1987 року закінчив Глухівське СПТУ-15, отримав спеціальність «столяр-тесляр».

З 1987 року по 1989 рік проходив строкову військову службу у складі обмеженого контингенту радянських військ в Демократичній республіці Афганістан в 103 гвардійській ордена Леніна Червонопрапорній ордена Кутузова ІІ ступеня повітряно-десантній дивізії імені 60-річчя СРСР (військова частина польова пошта 13879) на посадах начальника радіостанції та командира відділення. Нагороджений державною нагородою СРСР медаллю «За боевые заслуги».

Після повернення з лав Радянської армії почав працювати в «Сумиводгосп» (міжрайонне управління водного господарства).

14 квітня 2015 року був призваний до лав ЗСУ по мобілізації. До квітня 2016 року проходив службу у 17 окремій танкові Криворізькій бригаді. У червні 2017 року Олексій Михайлович Гребенюк підписав контракт з 72 окремою механізованою бригадою ім. Чорних Запорожців (м. Біла Церква), в якій і служив до моменту поранення. У  героя залишилися дружина, син та донька.

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: