Орендарів Кролевеччини планують звільнити від орендної плати в зв’язку з локдауном

 Поділитися

Поділитися в

У рамках підготовки до другого пленарного засідання третьої сесії Кролевецької міської ради восьмого скликання відбулася постійна депутатська комісія з питань житлово-комунального господарства. Про це повідомляють на сайті міської ради.

До розгляду питань долучилися заступник Кролевецького міського голови Олег Шприндель, начальник відділу комунального майна Управління ЖКГ, будівництва та комунальної власності Людмила Горох та начальник відділу будівництва і житлово-комунального господарства управління ЖКГ Кролевецької міської ради Андрій Петренко, працівники профільних відділів.

Одним із найголовніших питань, що розглянули на комісії депутати – це численні звернення від орендарів комунального майна щодо звільнення їх від орендної плати, адже у період локдауну, у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби Covid-19, вони не здійснювали свою діяльність (торгівля не продовольчими товарами тощо). Депутати погодили даний проєкт рішення і рекомендували розглянути його на сесії міської ради.

Голова комісії Євген Тригуб запропонував звернутися до інших суб’єктів господарювання, що здають в оренду приміщення чи торгові площі, з тим, щоб вони пішли на зустріч підприємцям та зменшили чи звільнили від орендної плати людей, що не працювали у період посилених карантинних обмежень.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: