Освітяни Кролевеччини ознайомилися з новим санітарним регламентом

Освіта | 19:58, 9.02.2021
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні відбулася семінар-нарада керівників закладів загальної середньої освіти  за участю  фахівців відділу освіти Кролевецької міської ради та Кролевецького районного управління Головного управління Держпродспоживслужби.  Метою онлайн-заходу було роз’яснення санітарного регламенту для закладів загальної середньої освіти. Як повідомлялося раніше, новий регламент набув чинності з 1 січня 2021 року.

Начальник відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Кролевецького районного управління Головного управління Держпродспоживслужби Людмила РОМАНЕНКО провела  роз’яснення санітарного регламенту для закладів загальної середньої освіти.

У новому документі містяться санітарно-гігієнічні норми, які роз’яснюють освітянам як облаштовувати територію школи, її будівлі та навчальні приміщення, спортивні майданчики, фізкультурно-спортивні приміщення, кабінети інформатики, санітарні вузли, приміщення допоміжного та підсобного призначення. Новий санітарний регламент враховує кілька дуже важливих аспектів, зокрема інтереси дітей з особливими освітніми потребами, розвиток технічних засобів навчання і правила їхнього використання під час освітнього процесу та приділяє багато уваги шкільному раціону учнів.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: