“Пасічники Кролевеччини” шукають шляхи захисту бджолосімей від діяльності аграріїв

Аграрний сектор | 16:14, 17.03.2018
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 17 березня відбулися збори громадської організації “Пасічники Кролевеччини”. Захід провели її керівник Валентин Петрусенко та його заступник Юрій Романенко. Також були присутні голова Кролевецької РДА Олег Кучерявий, депутат міської ради Дмитро Ковальов, юрист, адвокат – Сергій Котляров, представники галузі ветмедицини.

На заході були обговорені питання взаємодії пасічників з органами місцевої влади та аграріями району. Постала також суттєва проблема масового отруєння бджіл через внесення добрив на поля місцевими агроформуваннями. Говорили про те, що на майбутнє має складатися план і про такі роботи бджолярі повинні бути поінформовані заздалегідь. Домовилися між собою про те,  щоб збиратися постійно і доповідати як розвивається бджільництво, які проблеми виникають, і як їх вирішувати.

Представники влади обіцяли допомогти пасічникам в питаннях, в яких будуть виникати труднощі, а також підтримувати їхню ініціативу щодо розвитку бджільництва.

Також обговорювалися тенденції та перспективи пасічної галузі. Було продемонстровано невеличку презентацію, а саме відеоролик про нові технології розвитку бджільництва.

“Ми зобов’язуємось діяти в межах законодавства і вимагаємо від аграріїв дотримуватися законів, які на сьогодні прописані в державі. Органом взаємодії пасічників з іншими організаціями має стати міська або сільська рада. Багато питань по пасіках не розглядалося за весь цей час. Підсумовуючи хочу сказати, що районна влада буде захищати законні інтереси всіх пасічників”, – сказав голова РДА Олег Кучерявий.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: