Виговська

ПАТ “Сумиобленерго” передало антисептики та маски для дітей

Благодійництво | 09:53, 25.03.2020
 Поділитися

Поділитися в

Розподільна компанія ініціювала допомогу Штепівському навчально-реабілітаційному центру й передала в заклад антисептичні засоби для прибирання, дезінфекції рук і маски для дітей і персоналу. Про це повідомили у прес-службі енергокомпанії.

“Дуже вдячні за цю допомогу енергетикам, адже наш заклад мав лише плановий запас антисептиків. Коли оголосили загальнонаціональний карантин, ми одразу відправили замовлення на кілька фірм, щоб поповнити запас антисептичних засобів і масок. Але досі не отримали відповіді… Розуміємо, що потреба в них виросла по всій Україні, тому виник дефіцит. ПАТ “Сумиобленерго” вирішило цю складну ситуацію і ми дякуємо їм за підтримку в такий час”, – зазначив директор Штепівського навчально-реабілітаційного центру Віктор Харченко.

Зараз у Штепівському навчально-реабілітаційному центрі залишилися 12 дітей. 5 із них сироти, ще 7 з певних причин не можуть повернутися в родини. Ще 95 вихованців на період карантину повернулися в сім’ї.

Товариство опікується цим закладом уже понад 10 років і, звісно, ми не могли не підтримати його в цей складний час. Будемо намагатися підтримувати й далі. Адже тільки спільними зусиллями ми можемо пройти це випробування, і врешті перемогти боротьбу з невидимим ворогом – коронавірусом. Бажаємо здоров’я дітям і всім українцям”, – говорить директор з забезпечення діяльності ПАТ “СумиобленергоСергій Шашков.

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Художественная ковка
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: