Педагог Кролевецького ліцею долучилася до нарад та семінарів у рамках програми курсу “Культура добросусідства”

Освіта | 10:00, 2.02.2021
 Поділитися

Поділитися в

У рамках реалізації завдань курсу «Культура добросусідства» вчитель початкових класів Кролевецького ліцею №3 Оксана Зражва відвідала ряд нарад та семінарів всеукраїнського рівня.
27-29 січня 2021 року педагог у ко-тренерстві з колегою з м. С.-Буди взяла участь в очному модулі тренінгу для тренерів, які будуть готувати педагогів для роботи за програмами курсу «Культура добросусідства» в закладах дошкільної освіти і початковій школі.

Цей захід відбувся в місті Ірпінь у рамках реалізації проєкту «Сприяння розвитку активного громадянства, толерантності та порозуміння в освітніх закладах і громадах України» за підтримки Посольства Королівства Норвегія в Україні, а також у рамках розвитку співробітництва з ГО «Інформаційно-дослідний центр «Інтеграція та розвиток».
На сьогодні Оксана Зржава є одним із трьох тренерів у Сумській області, які будуть готувати педагогів для роботи за програмами курсу «КД» у початкових класах.
Довідково:
Вже три роки поспіль учитель початкових класів ліцею Оксана Зражва упроваджує курс за вибором «Культура добросусідства», реалізуючи варіативний складник навчального плану для початкових класів освітньої програми закладу. Родзинкою курсу є те, що він дозволяє охопити безліч тем, що стосуються громадянського, національно-патріотичного, міжкультурного та інших напрямків виховання учнів.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: