Виговська

Пенсії виплачуватимуться вчасно, проте встановлено обмеження на прийом громадян Кролевеччини у сервісному центрі ПФ

 Поділитися

Поділитися в

У Пенсійному фонді Кролевеччини звернулися до клієнтів у зв’язку з запровадженням карантинних обмежень з 12 березня до 3 квітня.

Так, для запобігання поширенню коронавірусної інфекції COVID-19, вирішення питань у сфері пенсійного забезпечення пропонують здійснювати дистанційними онлайн-сервісами Пенсійного фонду України — ВЕБ-ПОРТАЛ (portal.pfu.gov.ua).

Також, можна отримати роз’яснення зателефонувавши за номером 5-16-97, або надіславши паперового листа через відділення «Укрпошти» на адресу: 41300, Сумська обл., м. Кролевець, вул. Спортивна, 9.

Багато корисної інформації з пенсійного забезпечення можна отримати на сторінці Головного управління Пенсійного фонду України в Сумській області у мережі «Faсebook».

Кролевецький відділ обслуговування громадян (сервісний центр) тимчасово під час особистого прийому громадян буде здійснювати з обмеженням кількості послуг, які надаються органами Пенсійного фонду своїм клієнтам. Протягом дії карантину прийом відвідувачів буде проводитися з питань оформлення виплати допомоги на поховання.

У ПФ наголошть, що фінансування пенсійних виплат для пенсіонерів відбуватиметься своєчасно та в повному обсязі. Перерахунок з 01.04.2020 для працюючих пенсіонерів відбудеться в автоматичному режимі.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Художественная ковка
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: