Виговська

Передавати покази і сплачувати рахунки – важливо!

Енергетика | 11:40, 17.04.2020
 Поділитися

Поділитися в

У період карантину, як і в будь-який інший час, надзвичайно важливим є стабільний розподіл електроенергії – до лікарень, різних підприємств, установ і, звісно, наших осель. Без електроенергії життя тисяч людей і сотень організацій буде надзвичайно складним. Тому енергетики не можуть піти на так звані “канікули”.

ПАТ “Сумиобленерго” продовжує забезпечувати стабільну роботу електричних мереж Сумської області, – повідомляють у прес-службі енергокомпанії.

«Крім професіоналізму наших фахівців, запорукою надійної роботи енергетичної системи є вчасна оплата споживачами рахунків за спожиту електроенергію. І хоча влада забороняє припиняти розподіл електроенергії за заборгованість у період карантину, ми звертаємося з проханням не накопичувати борги в цей час, бо то – сумнівне багатство», – наголошують в Сумиобленерго.

Розрахунки за спожиту електроенергію проводяться з постачальною компанією, а для коректних нарахувань треба передавати покази лічильників електроенергії розподільній організації ПАТ “Сумиобленерго”. Для цього можна обрати один зі зручних способів, які є на сайті енергокомпанії. Ви можете передавати покази за себе, своїх батьків і родичів.

Нагадаємо, Товариство відкрило додаткові телефонні лінії для дистанційної передачі показів лічильника.

Раніше повідомлялося, що ПАТ “Сумиобленерго” ввело обмеження на відвідування сервісних центрів компанії для попередження поширення на території Сумщини коронавірусу COVID-19.

Енергетики дякують всім, хто з розумінням ставиться до обмежувальних заходів, вчасно передає покази лічильників і сплачує за спожиту електроенергію.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: