Перемога футболістів «Альянсу» над спортсменами зі столиці

Спорт | 11:19, 9.11.2021
 Поділитися

Поділитися в

Прихильники футболу з нетерпінням очікують на наступні ігри улюблених команд. 8 листопада пройшла гра між командами «Альянс» (Липова Долина, Сумська область) та «Оболонь». Більш детально про результати зіграного матчу розповімо далі в статті.

Суперник дихав у спину, однак випередити не зміг

Футбольна гра 8 листопада між командами Києва та Сумщини проходила на стадіоні «Ювілейний» в Сумах. Домашня гра «Альянса» надихала спортсменів на напружену боротьбу та здобуття перемоги, прикладаючи максимум зусиль.

Як повідомив сайт новин МЕТА|Спорт, заключний матч 17 туру Чемпіонату України з футболу закінчився перемогою спортсменів «Альянсу». Важливо, що склад сумської команди був у меншості, але це не стало перепоною на шляху до бажаної перемоги. На 55 хвилині гри з поля суддя вилучив Станіслава Шарая, що дало значні переваги команді-супротивнику, однак вдача все ж таки була на стороні липоводолиновців. Гра закінчилась з результатом 3:2.

«Альянс» (Липова Долина) 3:2 «Оболонь» (Київ)

Склад команди Сумської області налічує більшу кількість досвідчених спортсменів. Голи були забиті наступними гравцями:

• Станіславом Шарай на 29 хвилині;
  • Сергієм Загинайловим на 61 хвилині;
  • Андрієм Гертом на 72 хвилині.

Завдяки виваженій та відчайдушній грі футболістів «Альянсу» у турнірній таблиці команда піднялась на четверту сходинку, маючи в своєму запасі 29 очків.

Статистичні дані

Перемогу спортсменів «Альянсу» можна назвати випадковою. Хоча футболісти команди наполегливо працюють над підвищенням рівня своїх вмінь, статистика тлумачить протилежне.

Якщо проаналізувати статистичні відомості за останні п’ять матчів, то вона виглядає наступним чином:

• виграш – 1;
  • поразки – 4;
  • кількість голів – 6 (за один матч – 1,2).

До кінця року футболісти ще мають шанси наздогнати втрачені перемоги, адже їх очікує ще декілька ігор. Так, наприклад, 13 листопада відбудеться черговий матч із спортсменами з футбольного клубу «Волинь», 20 листопада – з ВПК «Агро». Хоча період відпочинку між іграми невеликий, все ж таки буде можливість відпочити та зібратися із силами.

Будемо стежити за грою улюблених футболістів та сподіваємося на перемогу.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.