“Перешли це повідомлення друзям, або станеться трагедія”: “листи щастя” обурюють кролевчан

Суспільство | 19:05, 26.02.2018
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, в час всесвітньої мережі, наше життя невід’ємно пов’язане з віртуальним спілкуванням. Окрім різноманітних вірусів, сюди потрапили так звані “листи щастя”, які своїм страхітливим змістом просто обурюють людей. Ті, хто вірить в те, що там написано, породжують цілу низку негативних реакцій. Лише продвинуті користувачі і стресостійкі люди навчилися не реагувати на подібні вірусні повідомлення, проте це все одно їх дратує.

Подібні “листи щастя” зазвичай ми отримуємо від людей, які є у нас у друзях в тій чи іншій соціальній мережі. Їхній зміст може бути різноманітним.

Проте, з’явилися такі віруси задовго до появи комп’ютерів. Колись такі листи приходили поштою (звичайною, а не електронною). Адресат повинен був переписати лист кілька десятків разів і розіслати його ближнім своїм, інакше на нього неминуче впало б нещастя на  багато років.

“У мене було вже двоє дітей, коли я отримувала подібні листи. Тобто це не можна назвати дитячими іграми. Я сідала і ретельно їх переписувала по тринадцять разів і надсилала рідним, друзям, адже так робили і мої знайомі. Та й, чесно кажучи, якийсь страх за себе, рідних був. На мене це впливало психологічно”, – ділиться 65-річна кролевчанка Олександра Сергіївна.

Ну тоді це було потрібно для збільшення поштового листування, конверт і марка – вже заробіток.

За словами експертів, подібні листи в соцмережах не що інше, як обман та різновид вірусної інформації, яку поширюють зацікавлені люди.

Тому  кролевчанам порада – не піддавайтесь на провокації щодо поширення вірусної інформації. Це точно нікому не принесе щастя, а ваші друзі в соцмережі можуть прийняти вас щонайменше за “спамера”, хоча можуть бути і більш неприємніші наслідки. Тих, хто часто “ведеться” на подібні вірусні листи часто видаляють з друзів, а якщо всі ті кільканадцять друзів, яким ви розіслали з добрих намірів листа, поскаржаться на вас адміністрації соцмережі, то ваш акаунт можуть просто “забанити”.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: