Перевезення пільговиків на Сумщині: депутати підтримали звернення до органів центральної влади

Транспорт | 21:26, 27.10.2019
 Поділитися

Поділитися в

25 жовтня, відбулася двадцять дев’ята сесія обласної ради сьомого скликання.

Депутати обласної ради вносили зміни до цілої низки обласних програм. Зокрема, сьогодні депутати голосували про внесення змін до обласної програми здійснення компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян автомобільним транспортом на автобусних маршрутах загального користування на 2016-2020 роки. “За” проголосували 39 депутатів з 42 присутніх. Також депутати підтримали звернення до органів центральної влади щодо фінансування з державного бюджету компенсації пільгового проїзду окремих категорій громадян. “За” проголосували 34 депутати з 37 присутніх.

Зазначимо, на Сумщині склалася складна ситуація на ринку пасажирських перевезень пільгових категорій населення. До 2016 року компенсаційні виплати за надання їм транспортних послуг перевізники отримували коштом державної субвенції. Зараз обов’язок із компенсації виплат за пільговий проїзд громадян покладено на місцеві бюджети.

Раніше перевізники отримували компенсацію за перевезення вчасно, однак сьогодні кошти надходять з запізненням і не в повному обсязі.

Важливо, аби перевізники не відмовилися перевозити пільгові категорії населення, значну частину яких становлять учасники АТО та ООС, а це люди, які захищають нашу державу.

Для врегулювання питання на території області у наступному році, структурні підрозділи Сумської обласної державної адміністрації отримали завдання розробити зміни на 2020 рік до Обласної програми здійснення компенсаційних виплат, враховуючи реальну кількість перевезень пільгових категорій населення і необхідність компенсації за попередні роки, та винести їх на розгляд обласної ради і на колегію ОДА.

Джерело: sumypost.com

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: