Перевиконання міського бюджету «з’їли» зарплати і газ

Економіка | 09:10, 5.12.2017
 Поділитися

Поділитися в

4 грудня, депутатська комісія міської ради з питань бюджету, фінансів та планування соціально-економічного розвитку (голова Віктор Лехман) розглядала питання використання коштів, що надійшли як перевиконання міського бюджету.

Трохи більше 400 тисяч гривень потрібно було розподілити на вирішення першочергових питань.

Як з’ясувалося, левова частка коштів потрібна на виплату заробітної плати з нарахуваннями  працівникам управлінь, відділів, апарату міської ради, а також дитячих садочків, бібліотечних установ та закладів культури міста. На ці цілі планується виділити понад 170 тисяч гривень.

190 тисяч гривень заплановано виділити на оплату за газопостачання для дитячих садочків.

Було розглянуто також питання придбання ялинкових прикрас для оздоблення міської ялинки. На ці цілі планується виділення близько 29 тисяч гривень. Бурхливе обговорення дане питання викликало у депутатів, адже кожного року як підприємці міста, громадські організації так і міський бюджет виділяють чималі кошти на ці цілі. А виходить, що контролю в даному питанні так і не має. Тож, порадившись, депутати зобов’язали провести інвентаризацію наявних іграшок та прикрас, а також посилити контроль за їх збереженням і використанням.

10 тисяч гривень депутати планують виділити на придбання комп’ютерної  техніки для функціонування новоствореного відділу державного архітектурно-будівельного контролю.

Також, 95 тисяч гривень планують направити на придбання та ремонт насосів КП «Кролевецьводоканал». Дане питання теж не обійшлося без обговорення, адже на думку депутатів, нещодавнє підвищення тарифів на воду, мало б покращити фінансовий стан комунального підприємства. Це питання ще буде обговорюватися, адже одностайної думки так і не вдалося досягти.

Депутати надали відмову на клопотання Кролевецької райдержадміністрації щодо придбання для обласного онкодиспансеру обладнання, проте в наступному році обіцяли все ж розглянути питання виділення коштів з перевиконання міського бюджету і направити на ці цілі.

Були розглянуті і прохання місцевих жителів про надання коштів на лікування та інші. “Ми розраховуємо по кінцю року отримати ще перевиконання бюджету і тоді дані питання, скоріш за все, будуть задоволені. Бо наразі коштів в міському бюджеті не вистачає на задоволення усіх прохань і звернень”, – наголосив голова постійної комісії Віктор Лехман.

Усі прийняті рішення будуть розглядатися на Погоджувальній раді, а потім і на сесії Кролевецької міської ради, де і будуть прийняті остаточні рішення.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: