Під час нересту в Кролевецькому районі виявлено 3 факти браконьєрства та порушень правил рибальства

 Поділитися

Поділитися в

Про це йшлося на нараді в РДА з підбиття підсумків проходження нерестової кампанії на водних  об’єктах Кролевецького району у 2018 році. Головував на засідання заступник голови РДА Сергій Курочка.

Як зазначалося, у районі були створені постійно діючі оперативні групи для проведення на водоймах  боротьби з браконьєрством, заборони пересування плавзасобів у період нересту, проведення заходів із недопущення незаконного продажу риби та джерел її розкрадання. Було проведено 27 рейдів з виявлення фактів браконьєрства та порушень правил рибальства, в результаті яких виявлено 3 таких факти. У правопорушників вилучено 19 рибальських сіток та 56 кг риби. Матеріали перевірки за даними фактами  були направлені до Управління державного агентства рибного господарства у Сумській області та до державної екологічної інспекції для притягнення винних осіб до відповідальності.

Сектор з питань цивільного захисту,екології та охорони праці районної державної адміністрації звертається до мешканців та гостей району з проханням повідомляти на телефони гарячої лінії про випадки браконьєрства  та порушень правил рибальства на водних об’єктах .

Телефони гарячої лінії:  0968382570 – Сумський рибоохоронний патруль; 0800505250  – Всеукраїнська безкоштовна лінія рибоохоронного патруля.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: