Під час засідання сесії Кролевецької міськради відзначили фахівців соціального захисту

Суспільство 13:42, 1.11.2024
 Поділитися

Поділитися в

Вчора, 31 жовтня, відбулось чергове засідання сесії Кролевецької міської ради.

Перед початком пленарного засідання Кролевецький міський голова  Віктор Лехман з нагоди прийдешнього свята Дня працівника соціальної сфери відзначив  фахівців соціального захисту Кролевеччини.

«Щиро дякую вам за добро, милосердя, чуйність, професіоналізм та значний особистий внесок у вирішення проблем соціального захисту у цей непростий воєнний час!», – наголосив очільник громади.

Депутати одноголосно затвердили звіт про виконання бюджету Кролевецької міської територіальної громади за 9 місяців 2024 року та зміни до бюджету громади.

Також, народні обранці погодили виділення коштів з міського бюджету і спрямували їх на оплату праці працівникам закладів освіти, культури, на оплату за теплопостачання  закладам соціальної сфери, на облаштування безпечних умов у закладах освіти: на оплату поточного ремонту та встановлення вентиляції в укритті закладу дошкільної освіти.

А також, збільшили видатки на подарунки та заходи до Дня Святого Миколая дітям сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування та дітям, які опинилися в складних життєвих обставинах.

«Щиро дякую депутатам за злагоджену роботу! Працюємо далі…», – додав міський голова.

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору