Підготовку до опалювального періоду обговорили в РДА

 Поділитися

Поділитися в

4 липня, у райдержадміністрації відбулося засідання оперативного штабу з питань підготовки об’єктів соціальної сфери та господарського комплексу району до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 років. Провів нараду заступник голови районної державної адміністрації Сергій Курочка.

Керівники та представники  підприємств, установ та організацій району проінформували про виконання запланованих заходів з підготовки до опалювального сезону на підпорядкованих об’єктах.

Начальник відділу освіти райдержадміністрації Станіслав Жолобко зазначив, що відповідно до потреби завезено 37 % дров. Комунальним підприємством «Акватермо» дрова завозяться згідно графіка.

Заборгованість за спожиті енергоносії відсутня, – одноголосно проінформували керівники підприємств, установ та організацій.

Як, зазначив керівник комунального підприємства «Кролевецька ЖЕК» Сергій Кирик, жителі  багатоквартирних будинків, приватизувавши свої квартири, не хочуть усвідомити, що зобов’язані нести відповідальність й за сам будинок: його дах, під’їзди, підвали, комунікації…

«Люди не бажають створювати об’єднання співвласників багатоквартирних будинків. Хто, в такому разі, відповідатиме за безпеку мешканців під час опалювального періоду, коли вони самі, наприклад, відмовляються від  перевірки димових та вентиляційних каналів у будинках?», – зауважив він.

Заступник голови РДА додав, що необхідно пояснювати людям про можливість приведення будинків до нових стандартів, а це і утеплення, облаштування прилеглої території, за рахунок теплих кредитів та інших  джерел.

Одним з гострих питань, яке ініціював заступник голови райдержадміністрації Сергій Курочка – це виконання Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання». З даного питання заслухано керівників підприємств, установ та організацій, які доповіли про встановлені лічильники теплової енергії та лічильники води.

Підводячи підсумки наради можна відмітити, що підготовка до опалювального сезону здійснюється на належному рівні, але є питання над якими потрібно працювати, а це встановлення лічильників теплової енергії та лічильників води, відповідно до Закону України.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: