Виговська

Підприємства Кролевеччини отримують Всеукраїнське визнання

Відзначення | 18:32, 6.03.2020
 Поділитися

Поділитися в

Нещодавно, голова районної ради Віктор Бик від Союзу  Національних бізнес-рейтингів вручив керівнику районного комунального підприємства “Акватермо” Віктору Однорогу почесну нагороду – «Лідер галузі 2019».

Дана відзнака була отримана підприємством згідно із заключенням Національного бізнес-рейтингу в Україні, яке підбило підсумки щорічного загальнодержавного рейтингового аналізу у 2019 році серед  329 тисяч українських підприємств за основними показниками фінансово-господарської діяльності. “КРКП “Акватермо” посіло 13 місце (Золото) у номінації «Ділова активність» та 1 місце (Золото) у номінації «Платоспроможність».

Нацьому здобутки підприємств Кролевеччини не закінчилися. Так, згідно з національним рейтингом якості товарів і послуг, підприємство ТОВ “Гідрокомбуд” увійшло в число номінантів рейтингу і має право отримати статус  “Краще підприємство України 2019”. Про це на своїй сторінці у ФБ повідомив директор товариства Сергій Мачульський.

“Аналітика проведена на підставі даних Державної служби статистики, за основним видом діяльності 41.20 “Будівництво житлових і нежитлових будівель. За показниками минулого звітного періоду ТОВ “Гідрокомбуд” внесено до групи надійних підприємств та на підставі рейтингу  зайняло 17 місце серед усіх компаній  регіонів України”, – йдеться в листі від Гендиректора Національної рейтингової компанії “Зірка якості” А. Коваля

Головне фото: Кролевецька районна рада

 

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Художественная ковка
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: