Виговська

Підприємців І групи Кролевецької ОТГ звільнили від сплати єдиного податку за період карантину

Податки | 16:09, 2.06.2020
 Поділитися

Поділитися в

Днями, на засідання сесії міської ради було прийнято рішення про внесення змін до рішення 28 сесії Кролевецької міської ради  сьомого скликання від 05.07.2019 “Про єдиний податок”. Відповідне звернення спрямував на розгляд своїх колег-депутатів представник депутатського корпусу міськради Андрій Чепурний. Також, з даного питання зверталися й підприємці, які втратили дохід за час вимушеного простою.

“Люди з усією серйозністю віднеслися до розповсюдження небезпечної хвороби і з розумінням поставилися до введення жорстких карантинних обмежень, розуміючи, що залишаться без доходу, а подекуди і можуть втратити власний бізнес. Впевнений, що в даних умовах ми не можемо не піти їм на зустріч і маємо підставити плече в скрутну хвилину. Дякую своїм колегам, які підтримали дане рішення, тим самим давши можливість нашим малим підприємцям зекономити на сплаті єдиного податку. Хоч це і не великі гроші, але у багатьох не має і того”, – прокоментував своє звернення Андрій Чепурний.

Даним рішенням, першу групи платників податку Кролевецької ОТГ звільнено від сплати єдиного внеску до бюджету міської ради з 12 березня по 11 травня, тобто на час, коли їх робота була зупинена у зв’язку зі встановленням на території держави карантинних обмежень через розповсюдження Covid-19.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Художественная ковка
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: