Підприємцям Кролевеччини варто поквапитися з оформленням допомоги на дітей на час карантину

Соціальний захист | 17:05, 25.05.2020
 Поділитися

Поділитися в

З метою забезпечення додаткових соціальних гарантій, на період карантину, для фізичних осіб-підприємців, які мають дітей Урядом прийнято постанову Кабінету Міністрів України «Деякі питання соціальної підтримки сімей з дітьми».

Постановою запроваджено допомогу на дітей фізичним особам-підприємцям, які належать до І та ІІ групи платників єдиного податку, і сплатили єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за усі місяці 2019 року або протягом усіх місяців 2019 року після державної реєстрації фізичної особи–підприємця.

Така допомога надаватиметься на кожну дитину до досягнення нею 10-річного віку (включно) у розмірі прожиткового мінімуму, встановленого для дітей відповідних вікових груп (для дітей віком до 6-ти років – 1 779 грн; для дітей віком від 6-ти до 10-ти років – 2 218 гривень).

Призначення та виплата вищезазначеної допомоги проводитиметься після набрання чинності Постанови № 329 (з травня 2020 року) під час дії карантину та на один місяць після дати його відміни. Тобто, щоб отримати допомогу за травень підприємцям Кролевеччини варто поквапитися, адже для подання документів залишився тиждень. Якщо ж вони згають час, то вже зможуть отримати допомогу від держави лише за два місяці.

За даними управління соціального захисту населення РДА, на сьогодні, в Кролевецькому районі своїм правом на допомогу скористалися лише близько 50 підприємців у яких є діти.

Документи для призначення допомоги подаються органу соціального захисту населення за місцем проживання/реєстрації у паперовій формі або в електронній формі за посиланням https://dopomoga2fop.ioc.gov.ua

ДОКУМЕНТИ НЕОБХІДНІ ДЛЯ ПРИЗНАЧЕННЯ ДОПОМОГИ:
– копії свідоцтв про народження дітей віком до 10 років;
– довідку з Пенсійного фонду України про сплату єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (індивідуальні відомості про застраховану особу за формою ОК-7 за 2019 рік);
– копію документа, що підтверджує право на постійне проживання в Україні (для іноземця та особи без громадянства);
– копію рішення районної, районної у мм. Києві та Севастополі держадміністрації, виконавчого органу міської, районної у місті (у разі її утворення) ради, сільської, селищної, міської ради об’єднаної територіальної громади або суду про встановлення опіки (у разі здійснення опіки над дитиною).

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: