Виговська

Підручники для 1, 5 і 10 класів надійдуть з запізненням + Відео

Освіта | 22:09, 31.08.2018
 Поділитися

Поділитися в

«Змінилися програми, звичайно, треба передруковувати підручники, тому це нормальна ситуація. Ми ж не можемо десятиріччями вчитися за новими підручниками. Завозяться зараз підручники, ми їх передаємо на органи управління освіти, вони безпосередньо передають на заклади освіти. Думаю, що протягом вересня ми все отримаємо», – розповіла журналісту UA:Sumy начальник департаменту освіти і науки Сумської ОДА Вікторія Гробова.

«Якщо в дитини немає інтернету, ми передбачили це: забезпечили всі школи комп’ютерами, принтерами, ксероксом, тому можна взяти флешку і роздрукувати матеріал. Є певні роздаткові матеріали попередніх років, ними можна користуватись. Я думаю, що вчитель, маючи електронний підручник і програму, дасть собі раду», – прокоментував заступник міністра освіти і науки України Павло Хобзей.

За його словами, кінцевий термін отримання підручників школами поки назвати не можна. Згідно з угодами, укладеними між Міністерством освіти і науки і видавництвами, останні мають завершити друг підручників для 1 класу – до 15 вересня, для 10 класу – до 20 жовтня, для 5 класу – до кінця листопада. Після цього їх відвезуть в обласні центри, а звідти – в школи.

За словами міністра освіти Лілії Гриневич, Міністерство освіти планує надрукувати цього року 18 з половиною мільйонів примірників підручників. Їх електронні версії є на сайті міністерства, звідки їх можна завантажити. За словами Міністра, порушення термінів друку викликане блокуванням закупівель видавництвами через судові позови, обмеженими поліграфічними потужностями і поганою процедурою експертизи підручників.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Художественная ковка
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: