Пільгове розмитнення “євроблях” не продовжать
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Період розмитнення автомобілів на іноземній реєстрації зі знижкою у 50% вирішили не продовжувати, закінчивши його 22 лютого. Про це на брифінгу у Києві повідомив заступник міністра фінансів України Сергій Верланов, передає “Укрінформ”.
“Було прийнято рішення не подовжувати пільговий період. Уряд, президент та профільний комітет залишились на тій позиції, що була зафіксована у законі”, – сказав чиновник.
Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
