Пільгове розмитнення “євроблях” не продовжать

 Поділитися

Поділитися в

Період розмитнення автомобілів на іноземній реєстрації зі знижкою у 50% вирішили не продовжувати, закінчивши його 22 лютого. Про це на брифінгу у Києві повідомив заступник міністра фінансів України Сергій Верланов, передає “Укрінформ”.

“Було прийнято рішення не подовжувати пільговий період. Уряд, президент та профільний комітет залишились на тій позиції, що була зафіксована у законі”, – сказав чиновник.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору