Плани та результати роботи: народний депутат відвідав Кролевець

Економіка | 20:30, 2.11.2017
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 2 листопада відбулася робоча нарада за участі народного депутата України Ігоря Молотка, керівництва району та сільських голів.

Головною темою зустрічі стали проміжні підсумки виконуваних робіт щодо ремонту соціальної інфраструктури за рахунок коштів державного та співфінансування з місцевих бюджетів.

Дитячі садочки, школи, будинки культури, дороги та водогони – основні об’єкти, де у 2017 році виконувалися капітальні ремонти чи реконструкції.  Долучився до обговорення і підрядник Сергій Мачульский. Саме його підприємство виконує більшість робіт на розглянутих на засіданні об’єктах.

Зустріч була конструктивною. Були озвучені терміни завершення робіт, прийняті до уваги зауваження сільських голів.

Кожен з присутніх на заході озвучив своє бачення щодо подальшого розвитку  підконтрольних територій, сподіваючись на допомогу народного обранця. Відзвітували і за освоєння коштів державного бюджету.

Загалом з держбюджету, завдяки народним обранцям від Кролевеччини, які є членами бюджетного комітету ВРУ, було залучено більше 7,6 мільйонів гривень, в тому числі і кошти державного фонду регіонального розвитку.
Наостанок зустрічі народний депутат висловив своє бачення щодо актуальних нині тем, зокрема реформ охорони здоров’я та пенсійного забезпечення: «Сьогодні вкрай назріло питання змін в медицині. 90 мільярдів гривень держава витрачає на медичну галузь, а 200 мільярдів – тіньовий оборот. Ця реформа дає можливість вивести медицину «з тіні». Пенсійна реформа допоможе зменшити «дірку» в бюджеті країни. Ми живемо в такий час, коли проходять серйозні зміни. Потрібно підтримувати один одного і знаходити порозуміння».

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: