По області з літаків розкидають майже півмільона приманок з вакциною для диких тварин: не чіпайте руками!

Безпека, Тварини | 15:37, 18.08.2021
 Поділитися

Поділитися в

На території Сумщини планується пероральна імунізація дикої фауни, повідомляє ГУ Держпродспоживслужби у Сумській області.

Згідно «Плану протиепізоотичних заходів на 2021 рік» та наказу Держпродспоживслужби України № 532 від 6 серпня поточного року «Про організацію заходів з проведення осінньої кампанії пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин у 2021 році за допомогою авіації» на території Сумської області заплановано обробити площу 17674,000 км2 та використати 441,850 тисяч доз пероральної вакцини.

Приманки з вакциною розкидатимуть із літаків над лісовими та польовими угіддями.

Така приманка має вигляд невеликих брикетів, розміром із сірникову коробку, із запахом м’ясокісткового борошна, а у середині міститься желеподібна капсула з вакциною проти сказу.

Розповсюдження вакцини авіатранспортом швидке і дозволяє точно розкладати принади (легко змінюється швидкість і висота). Тому, таке використання рекомендується для обробки всіх середовищ існування лисиці (сільсьогосподарських угідь, гір, лісів, приміських зон і поселень).

З метою дотримання заходів безпеки, при виявленні приманок, рекомендують:

• не брати їх руками;

• не переносити з місць розкладання;

• не псувати дані принади.

У разі виявлення трупів тварин або тварин з неадекватною поведінкою заборонений будь-який контакт з даною твариною. Про такі факти просять відразу повідомляти органи місцевого самоврядування або установи ветеринарної медицини.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: