Побитий екс-мер Конотопа вже записав відеозвернення
Події 13:33, 28.06.2019
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Пораненого екс-мера Конотопа вчора перевезли до Київського інституту нейрохірургії. Не дивлячись на те, що він описує свій стан, як вкрай тяжкий, Артем Семеніхін вже записав стрім для користувачів мережі facebook.
У відео він описує отримані травми та називає імовірних недоброзичливців, які скоїли на нього напад. Наприкінці ефіру Артем Семеніхін звертається до всіх виборців 160 округу з проханням допомогти йому фінансово під час виборчої кампанії.
Опубліковано Артем Семеніхін – міський голова Конотопа Четвер, 27 червня 2019 р.
Джерело: konotop.in.ua
Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
