Поліцейські Кролевця на сторожі безпечного літа

 Поділитися

Поділитися в

Протягом літнього сезону, у рамках загальнодержавних профілактичних заходів, на території міста Кролевець та Кролевецького району працівники поліції проводять операцію «Літо». Про це повідомили у районному ВП.

Правоохоронці слідкують за дотриманням публічного порядку та безпеки у громадських місцях та зонах відпочинку, перевіряють заклади, які займаються реалізацією алкогольних та тютюнових виробів та проводять профілактичну роботу з попередження правопорушень і злочинів з боку дітей та відносно них, забезпечують цілодобове чергування у таборі відпочинку для дітей.

Протягом двох місяців відпрацювання за скоєння адміністративних правопорушень складено 16 протоколів про адміністративне правопорушення, з них 2 адмінпротоколи відносно неповнолітніх – за розпиття спиртних напоїв у громадських місцях та появу у громадських місцях у п’яному вигляді; 2 протоколи за доведення неповнолітнього до стану сп’яніння; 12 протоколів – відносно батьків за невиконання батьками обов’язків щодо виховання дітей, 11 з них за вчинення неповнолітніми діяння яке містить ознаки злочину.

За вчинення кримінального правопорушення 1 неповнолітньому повідомлено про підозру, і ще за одним фактом вчинення неповнолітнім кримінального правопорушення – кримінальне провадження направлено до суду.

Також в провадженні знаходиться кримінальна справа за фактом нанесення тілесних ушкоджень неповнолітньому.

На профілактичних обліках відділення поліції перебуває 7 неповнолітніх, які постійно перевіряються та з ними проводяться бесіди профілактичного спрямування.
Виявлено 1 факт порушення правил торгівлі закладами, у яких особам, що не досягли 18-річного віку, продавали алкоголь та цигарки.
Профілактичні заходи тривають.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: