Поліція нагадує: в разі добровільної здачі зброї, боєприпасів та вибухівки осіб до кримінальної відповідальності притягувати не будуть

 Поділитися

Поділитися в

Відділення поліції № 1 (м. Кролевець) закликає мешканців Кролевецької громади, здавати до поліції незареєстровану зброю.

Якщо ви знайшли або зберігаєте зброю, набої та боєприпаси у себе вдома, Вам необхідно звернутися до відділення поліції та здати нелегальну зброю та вибухонебезпечні предмети, які Ви маєте в наявності. У разі добровільної здачі, таких осіб до кримінальної відповідальності притягувати не будуть.

Законом України № 2150-IX «Про внесення змін до статті 263 Кримінального кодексу України щодо скасування відповідальності у випадках добровільної здачі зброї, бойових припасів, вибухових речовин або пристроїв» в Україні скасовано відповідальність у разі добровільної здачі зброї, бойових припасів, вибухових речовин або пристроїв ( ч. 3 ст. 263 КК).

Крім того, громадяни, які здали до поліції вогнепальну зброю не військового призначення, після оформлення відповідних документів мають можливість зареєструвати цю зброю в особисту власність і використовувати її на законних підставах.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: