Положення про діяльність РЛП «Сеймський» обговорять на Кролевеччині?

Суспільство | 18:08, 11.12.2017
 Поділитися

Поділитися в

Як було сказано сьогодні, 11 грудня на апаратній нараді при голові Сумської обласної державної адміністрації, на цьому тижні планується проведення громадських обговорень Положення про діяльність комунального підприємства обласної ради «Регіональний ландшафтний парк «Сеймський» в районах, зокрема в Кролевецькому.

На цьому наголосив заступник голови СОДА Микола Подопригора: «У п’ятницю було проведене більш ніж трьохгодинне засідання робочої групи з вивчення проблематики ландшафтного парку. Були розглянути попередні зони, які розробили науковці».

Він зазначив, що робоча група прийняла рішення рекомендувати Департаменту екології винести на сесію обласної ради звернення до Верховної Ради України та КМУ про скасування заборони на полювання в господарській частині. Також поінформував про те, що розпочинається широке громадське обговорення Положення про діяльність РЛП «Сеймський».

«На цьому тижні пройдуть «круглі столи» в районах, які входять в ландшафтний парк. На наступному тижні ми презентуємо дане обговорення і, сподіваюсь, буде прийняте нове Положення. Також, на цьому тижні акумулюємо всі земельні питання, які виникають з отриманням і легалізацією землі», – підкреслив заступник голови СОДА.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: