Понад 15 мільйонів гривень – прогнозовані доходи районного бюджету на 2018 рік

 Поділитися

Поділитися в

Як повідомляють на сайті Кролевецької районної ради, сьогодні, 21 грудня відбувся депутатський день. Під головуванням очільника депутатського корпусу Миколи Авраменка відбулось спільне засідання постійних комісій районної ради.

Основними питаннями порядку денного – слухання бюджету на 2018 рік та Програми економічного і соціального розвитку Кролевецького району на 2018 рік. Ознайомила присутніх з даною Програмою начальник управління економічного розвитку і торгівлі РДА Олена Чередник. Про проект бюджету на наступний рік розповіла начальник фінансового управління РДА Неля Судак.

Дохідну частину по власним та закріпленим доходам загального фонду районного бюджету було обраховано у сумі 15934,861 тис. гривень, що на 20,2 відсотків більше очікуваних обсягів за 2017 рік. У загальній сумі доходів 98,6% – надходження 60 відсотків податку та збору з доходів фізичних осіб.

Прогноз надходжень цього податку на 2018 рік складає 15715,261 тис. гривень, або на 20,5% більше очікуваних надходжень за 2017 рік з урахуванням співвставних умов дії законодавства. Суттєвим фактором впливу на обсяги ПДФО, які будуть зараховуватись до доходів районного бюджету, є створення у 2017 році Кролевецької ОТГ, яка з нового бюджетного року матиме прямі міжбюджетні відносини з Державним бюджетом. За таких умов частина ПДФО, яка буде сплачена платниками податків на підвідомчій Кролевецькій ОТГ території, буде зараховуватись до доходів створеної громади. За таких підходів щодо зарахування податку із загальної суми у 2018 році із загального обсягу коштів податку 59302,870 тис. грн. до доходів районного бюджету належать 15715,261 тис. грн.

Заслухавши доповіді, присутні обговорили низку проблемних питань, дохідну та видаткову частини проекту бюджету, питання фінансування ремонту доріг, а також ряд програм та питань, які плануються до розгляду на пленарному засіданні районної ради, яке відбудеться завтра, 22 грудня.

Фото з сайту Кролевецької районної ради.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: