Понад 18 тисяч гривень зібрали на Кролевеччині у рамках акції “Серце до серця”

Благодійництво | 15:21, 27.04.2018
 Поділитися

Поділитися в

«Зібрані зусиллями волонтерів, учнівською та студентською молоддю, громадськістю міста, району кошти у сумі 18335 гривень будуть використані для придбання медичного обладнання дітям з вадами слуху і безкоштовної передачі у користування Сумській обласній дитячій клінічній лікарні», – повідомив голова Кролевецької районної державної адміністрації Олег Кучерявий. Про це пишуть на сайті РДА.

Зазначається, що найактивнішими учасниками цьогорічної акції стали колективи міських шкіл № 1, 2, 3, 4, 5, 6, сільські школи: Буйвалівський НВК, Яровський НВК, Ярославецька ЗОШ, Мутинська ЗОШ, Божківський НВК, заклади позашкільної освіти, станція юних натуралістів Кролевецької міської ради, волонтери Кролевецького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді – студенти ДПТНЗ «Кролевецьке ВПУ».

Всі заклади загальної середньої освіти Кролевецького району з 2 до 22 квітня долучилися  до  проведення щорічної  благодійної  акції «Серце до серця», у рамках якої було проведено: конкурси плакатів «Милосердя – це сила, здатна захистити беззахисно», малюнків «Добро починається з тебе», «Подивись, який прекрасний світ», «Я малюю серце» та ін.

Кролевецька центральна районна лікарня та Кролевецький центр ПМСД долучилася до акції «Серце до серця». Медики зібрали 1000 грн.

Фото з ФБ сторінки КДМ

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: