Виговська

Понад 3 мільйони гривень передбачено в Кролевецькій ОТГ на соціальний захист населення

 Поділитися

Поділитися в

Прийнята Програма соціального захисту населення Кролевецької міської ради (об’єднаної територіальної громади) на 2019 рік передбачає виконання ряду заходів, зокрема надання матеріальної допомоги постраждалим внаслідок катастрофи на Чорнобильській АЕС, людям з інвалідністю І групи, які пересуваються на візку, людям, що потребують допомоги на лікування та поховання, дітям з інвалідністю та особам з інвалідністю по зору І та ІІ групи тощо.

Також передбачено 400 тисяч гривень на допомогу мешканцям громади, які потребують допомоги на лікування у зв’язку з тяжкою хворобою, 50 тисяч гривень – на підтримку громадян, що підписали контракт для проходження військової служби та направлятимуться в частини, які беруть участь в зоні проведення ООС, 248, 5 тис. гривень – на передплату газети “Кролевецький вісник” пільговим категоріям громадян, 291,4 тис. грн – виплата грошової компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги мешканцям громади.

Виділені кошти і на співфінансування Кролевецького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді – 111,965 тис. грн та на утримання Центру надання соціальних послуг Кролевецької міської ради – 1 млн 816,842 тис. грн.

Всього на заходи за даною Програмою передбачено використати з міського бюджету 3 млн 133,75 тисяч гривень.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Художественная ковка
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: