Виговська

Понад 7 мільйонів гривень витрачено на підготовку до навчального року в закладах ОТГ

Освіта | 17:12, 10.09.2019
 Поділитися

Поділитися в

Як повідомили в управлінні освіти, молоді, спорту, культури і туризму Кролевецької міської ради, 13 та 14 серпня здійснено об’їзд-огляд стану готовності закладів освіти до нового навчального року.

Робочою групою відвідано заклади загальної середньої освіти, дошкільної та позашкільної освіти. Вивченню підлягали благоустрою території, санітарний стан будівель та приміщень, якість проведеного ремонту, готовність до занять навчальних кабінетів, класів, груп, спортивних зал та майданчиків, готовність закладів освіти до осінньо-зимового періоду, а також питання охорони життєдіяльності та праці.

“Особлива увага була зосереджена на готовності закладів освіти до роботи в умовах Нової української школи, створення нового освітнього простору та безпечних умов перебування дітей у закладах освіти. Приємно відмітити, що з розумінням та творчістю підійшли вчителі, батьки учнів до осучаснення навчальних приміщень”, – зауважили в управлінні.

На придбання засобів навчання та оснащення кабінетів НУШ витрачено з місцевого бюджету 630.359 тис. грн., з освітньої субвенції-305.040тис.грн.

Для покращення матеріально-технічної бази закладів освіти за період з 01.01.2019 по 30.08.2019 було надано:
– з місцевого бюджету – 2937,6 тис.грн.;
– з обласного бюджету – 382,4 тис. грн.;
– з державного бюджету – 2063,7 тис.грн.;
– спонсорська допомога – 696,5 тис.грн.

“Усі заклади освіти Кролевецької міської ради продемонстрували належну готовність до нового 2019/2020 навчального року. Працівникам закладів разом з батьками та спонсорами вдалося виконати значний обсяг робіт та створити комфортні умови для навчання школярів і виховання дошкільнят”, – підкреслили у відомстві.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Художественная ковка
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: