Попередній діагноз “кір” – у двох мешканців Кролевецького району

Медицина | 13:55, 19.02.2018
 Поділитися

Поділитися в

Як повідомляє ДУ “Сумський обласний лабораторний центр”, за останній тиждень попередній діагноз «кір» встановлено 2 хворим в Кролевецькому районі. Проводиться комплекс протиепідемічних та профілактичних заходів, спрямованих на недопущення подальшого ускладнення епідситуації.

Так, випадки зареєстровані у школярів 9-ти та 10-ти років, у селі Локня та місті Кролевець.

В обох випадках у захворілих проведено відбір крові для вірусологічного дослідження та носоглоткових змивів, сечі – для генотипування.

Зразки біоматеріалу  надішли до вірусологічної лабораторії ДУ «Сумський ОЛЦ МОЗ України» і відразу перенаправлені до вірусологічної лабораторії ДУ «Центр громадського здоров’я МОЗ України»

Хворий з Локні двократно щеплений проти кору згідно віку, а кролевчанка одноразово щеплена у 2009 році. Перебіг захворювання лікарі відзначають як середній, один з хворих лікується вдома, а інший – поміщений до інфекційного відділення Кролевецької ЦРЛ. Діагнози ще не підтверджені.

В області, з початку 2018 року попередній діагноз «кір» встановлено 10 особам, в т.ч. у січні – 6, в лютому – 4. Заключний діагноз «кір» встановлено 2 хворим у Краснопільському районі.

Зазначені випадки кору епідеміологічно між собою не пов’язані. Про це зазначають у державній установі.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: