Попливли: у Кролевці відкрили басейн + фото

Освіта, Події, Спорт | 14:45, 14.12.2017
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 14 грудня в спорткомплексі Глухівського національного педагогічного університету відбулася довгоочікувана подія – урочисте відкриття реконструйованого басейну.

Почесні гості урочистостей подякували усім причетним до відновлення роботи басейну: керівництву ГНПУ (ректор Олександр Курок), депутатам Кролевецької районної та міської рад, представникам бізнесу, зокрема Володимиру Велесю, а також працівникам, завдяки “маленьким трудовим подвигам” яких вдалося реконструювати даний об’єкт. Перед загалом взяли слово голова районної ради Микола Авраменко, помічник ректора ГНПУ Володимир Любивий, заступник Кролевецького міського голови В’ячеслав Жовтя, начальник відділу молоді та спорту РДА Микола Безверхий.

Почесну місію перерізати червону стрічку було доручено проректору з адміністративно-господарської частини ГНПУ Анатолію Коротичу та декану факультету педагогіки та психології, кандидату хімічних наук Людмилі Цюкало.

Усі зійшлися на тому, що в подальшому потрібно ще багато зробити для того, щоб басейн працював стабільно і не лише студенти, а й населення району масово відвідували його.

“Перед владою району та міста тепер стоїть головне завдання, щоб діти мали змогу відвідувати басейн. Ми маємо сісти за стіл перемовин і прийняти програму для того, щоб діти безкоштовно мали можливість періодично відвідувати басейн і отримувати від цього користь”, – зауважив Микола Авраменко.

Цікавий екскурс в історію провів Микола Безверхий. Зокрема він розповів про те, що басейн був вперше відкритий у 1993 році і 5-6 років він працював дуже потужно, оскільки опікувався ним арматурний завод. “Завдяки ініціативі директора заводу Юрія Васильовича Жаркова басейн був улюбленим місцем відпочинку всіх жителів міста та Кролевецького району. Дітлахи, що навчалися в дитячо-юнацькій спортивній школі безкоштовно відвідували басейн після кожного тренування, яке проходило в спорткомплексі”, – розповів він.

Після офіційної частини прийшов час випробувати воду в басейні, яка до речі була дуже теплою: 27 °C – у великому і понад 30 °C – в малому. Студенти третього курсу за спеціальністю фізичне виховання (викладач Ю.В. Седляр) зробили контрольний заплив. І, мабуть, кожному присутньому тут, захотілося відчути цю надзвичайну насолоду, зануритися в теплу, чисту воду реконструйованого басейну.

Для кролевчан нічого не змінилося, вартість години занять – 50 гривень. Можливо для тих, хто буде займатися стабільно, кілька разів на тиждень, в подальшому впровадять систему знижок. Це залежатиме від кількості відвідувачів басейну. Для того, щоб купатися в басейні потрібно ще взяти Абонемент, пройти необхідних лікарів, і можна сміливо йти оздоровлюватися, отримувати користь, радість і гарні емоції від активного відпочинку.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: