Пошук роботи: прості кроки до працевлаштування

Реклама, Суспільство | 15:33, 16.11.2020
 Поділитися

Поділитися в

Звільнення з тих чи інших причин — привід для пошуку нової роботи. Кожен хоче вдало працевлаштуватися та отримати вакансію мрії. Пошук нового місця роботи віднімає чимало сил і часу. Які кроки треба зробити в першу чергу, аби вдало та швидко працевлаштуватися? Читайте далі.

Підготуйтесь та увімкніть сарафанне радіо

На цей момент має бути уявлення про майбутню роботу та резюме. Візіалізуйте, встановлюйте чітку ціль. Коли з’явиться потенційний роботодавець, він зможе відразу ознайомитися із професійною історією, зрозуміти, як ви себе оцінюєте в якості фахівця. Наприклад, резюме медсестри показує, у яких умовах вона працювала, а також задачі якої складності виконувала. Одне діло — мати справу із дітьми в місцевій поліклініці, зовсім інше — чергувати в хірургічному відділенні при лікарні.

Наступний крок — повідомте всіх рідних, знайомих і друзів, що ви шукаєте роботу. Нерідко знайти гарне місце вдається саме так. Якщо намітилася вакансія, не дійте за принципом зіпсованого телефону: спілкуйтеся безпосередньо з потенційним роботодавцем, а не через знайомого.

Шукайте вакансії на спеціалізованих сайтах

Інтернет значно розширює можливості працевлаштування. Зайдіть на сайт для пошуку роботи jobs.ua та розмістіть своє резюме. Щоденно переглядайте вакансії, які підходять. Якщо знайшли гарний варіант, відразу звертайтеся до роботодавця. Чим довше оголошення розміщене на сайті, тим менше шансів, що воно актуальне.

Дійте без сумнівів

Якщо ви бачите себе в конкретній компанії або сфері діяльності, складіть список організацій, де хочете працювати. Подивіться сайти цих фірм, можливо, там є розділ із вакансіями. Якщо такої інформації немає, відправте до служби персоналу резюме та супровідний лист. У документах уникайте штампів і пустих загальних фраз. Ваша мета — довести, що ви хочете працювати саме тут і можете бути корисним.

Використовуйте безкоштовні можливості

Зверніться до кадрового агентства. Майте на увазі: у класичних організаціях такого типу послуги для кандидатів безкоштовні! За пошук співробітника гроші агентству платить роботодавець.

Будьте готові пройти співбесіди. Ймовірно, доведеться:

  • відповісти на багато запитань;
  • виконати декілька об’ємних тестів;
  • скорегувати резюме.

В агентстві допоможуть зробити його ефективнішим, визначити сильні та слабкі сторони. Але не розраховуйте, що за вас будуть шукати роботу. Резюме та всі дані вносять до бази кадрового агентства. Якщо від наймача надійде запит на фахівця, під чиї критерії ви підходите, вам зателефонують.

Будьте активними!

Остання порада: відвідуйте заходи, де сконцентрована велика кількість потенційних роботодавців:

  • професійні виставки;
  • семінари;
  • конференції й так далі.

Це дасть можливість заявити про себе, сформувати нові ділові контакти. Навіть, якщо не знайдете роботу, зайвим такий захід точно не буде.

Порада: на всіх етапах потрібно дивитися на себе очима роботодавця. Дайте відповідь на запитання: «Що ви можете запропонувати компанії?» — досвід, дуже хорошу освіту, особистісні якості, можливість і бажання працювати понаднормово й так далі. Визначайте та транслюйте думки роботодавцю. Успішного легкого пошуку!

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: