Постанову КМУ №295 щодо перевірок Держпраці скасовано

Суд, Суспільство | 16:55, 22.05.2019
 Поділитися

Поділитися в

14 травня Шостим апеляційним адміністративним судом прийнято постанову у судовій справі №826/8917/17, якою задоволено позов підприємців, та визнано нечинною постанову Кабміну від 26 квітня 2017 року №295, яка затверджувала порядок здійснення державного контролю та нагляду за додержанням законодавства про працю.

Починаючи з 14 травня інспектор більше не зможе прийти до вас без попередження у будь-який день тижня й будь-яку годину доби та не зможе здійснити перевірку безпідставно, наприклад за анонімним повідомленням, на підставі аналізу інтернет-інформації тощо.

Інспектор більше не зможе “перевіряти все, що захоче” – будь-то заповнення трудових книжок, проведення індексації, виплату зарплатні чи роботу за договорами цивільно-правового характеру (будь-який візит матиме конкретний предмет перевірки, виходити за рамки якого не можна).

Маємо надію, що відтепер всі перевірки, проведені на підставі постанови №295, а також шалені штрафи, винесені за наслідком таких перевірок будуть значно легше та швидше скасовуватись судами.

Джерело: СТС

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: