Вистава «Вірю не вірю або Хвилини чекання»  Запланувати Прелоадер

РБК м. Кролевець 21.02.2020 о 17:00 Запрошує на новорічну інтригу на 2 дії “« Вірю не вірю або Хвилини чекання»” Ціна 60грн

Бронювання квитків т.0974547905

Любі друзі, зачекайте! Заждіть хвилинку, зупиніться на мить в цій шаленій новорічній метушні! Закрийте очі і пригадайте. Пам’ятаєте? Новорічна ніч, подарунки під святковою ялинкою, трохи терпкуватий мандариновий аромат і таке невловимо щемливе відчуття справжнього чуда, що обов’язково має здійснитися в цю неповторну чарівну ніч. Саме таке новорічне диво і відбувається з героями вистави «Вірю – не вірю», яку підготував для вас колектив нашого театру.

Здавалося б, доля вже не готує для Люби нічого нового. Все життя вона присвятила догляду за своєю хворою матір’ю Надією Богданівною. Стара жінка давно не ходить і єдиною її мрією лишається бажання влаштувати особисте життя доньки, віддавши Любу заміж. І, можливо, ця мрія так нею і лишилася б, якби одного разу під Новий рік в квартирі не пролунав стукіт у двері, що вихром ввірвався в їхнє впорядковане життя і почав свій власний відлік нового часу.

Легка та світла новорічна історія про кохання, віру, надію та про звичайне людське щастя. І тільки ви можете вирішувати, вірити чи не вірити цій іронічній посмішці непередбачуваної долі. Тому пам’ятайте – там, де живе Любов та Надія, чудеса мають здатність здійснюватися, а найзаповітніші мрії – обов’язково збуватися. — с Люсей Савич и Людмилой Крутько.

Де і коли

Де:Районний Будинок культури
Коли:21 лютого 17:00
Адреса:Площа Миру, 2
comments powered by HyperComments