Потужне Кролевецьке земляцтво святкує 20-річчя на рушниковому фестивалі

Персоналії | 15:11, 24.09.2018
 Поділитися

Поділитися в

У рамках Міжнародного літературно-мистецького фестивалю “Кролевецькі рушники” відбулася зустріч відомих, іменитих людей, які відбулися і в професіях, і як особистості – вихідців з Кролевеччини, що на весь світ прославляють рідний край.

Цьогоріч святкують 20-у річницю заснування кролевецького земляцтва в м.Київ і на улюблений фестиваль з’їхалися земляки звідусіль. Зокрема, зі сцени звернувся до гостей свята екс-міністр освіти і науки України, Президент академії педагогічних наук, доктор філософських наук, академік, Почесний громадянин Кролевеччини Василь Кремень. Він вручив Почесні грамоти Академії педагогічних наук України начальнику відділу культури районної державної адміністрації Наталії Сірій та голові районної ради профспілки працівників освіти і науки Ганні Лукаш.

У свою чергу, міський голова Кролевця Олександр Бобровицький вручив пам’ятний знак «Почесний громадян міста Кролевець» відомому у світі доктору медичних наук і академіку, заступнику директора Київського інституту травматології та ортопедії Сергію Страфуну.

Приголомшило присутніх виконання української народної пісні архієпископом Конотопським і Глухівським Романом, який теж завітав на ярмарковий дивограй фестивалю.

Також привітали гостей Міжнародного фестивалю і помічники народних депутатів України Олег Лата та Світлана Назаренко.

А вдячні мешканці Кролевеччини гостей фестивалю зустрічали випеченими власноруч короваями, які дівчата, в ошатних українських костюмах, демонстрували присутнім.

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: