Потужний результат кролевецьких силачів з новим обласним рекордом + Фото, Відео

Спорт | 13:42, 17.04.2018
 Поділитися

Поділитися в

14 квітня відбувся відкритий чемпіонат міста Суми з жиму лежачи. Про це повідомили в міській ДЮСШ.

У змаганнях взяли участь 110 спортсменів з міста Київ, Сумської та Чернігівської областей. Місто Кролевець представляли 8 спортсменів.

За результатами змагань серед учнів ДЮСШ у ваговій категорії до 46 кг  ІІ місце зайняв Тимофій Романюк та І місце у віковій групі №2 – Антон Сусло.
Вагова категорія до 49 кг: І місце виборов Дмитро Саєнко, ІІ місце – Ярослав Ткаченко;
ІV місце у ваговій категорії до 59 кг посів Ігор Корнієнко;
У ваговій категорії до 66 кг І місце виборов Дмитро Клиндух;
Серед ветеранів до 93 кг ІІ місце виборов Олександр Романюк;

Серед чоловіків, у ваговій категорії до 120 кг, І місце, з новим рекордом області 288 кг виборов майстер спорту України, неодноразовий призер України, тренер-викладач ДЮСШ Кролевецької міської ради Денис Коноваленко.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.