Пожежі на Кролевеччині принесли збитків на 3,8 мільйонів гривень

Безпека громадян | 11:35, 13.11.2018
 Поділитися

Поділитися в

За словами заступника начальника 22-ї Державної пожежно-рятувальної частини управління  ДСНС України в Сумській області  Сергія Жовті, з початку року в районі виникло 64 пожежі (проти 44 пожеж за цей період минулого року),  з яких 39 –  у житловому секторі, 18- на відкритій території, 5 пожеж автотранспорту. На підконтрольних  об’єктах -2 пожежі. 44 пожежі – у сільській місцевості. Про це він повідомив на апаратній нараді у районні державній адміністрації.

Найбільша кількість пожеж зафіксована  на територіях Литвиновицької (14),  Спаської (7), Бистрицької (6), Обтівської (3)  сільських рад. Прямі збитки від пожеж складають понад 1,3 млн. гривень, побічні збитки – майже  2,5 мільйони гривень.

Проведено позапланові перевірки 51 об’єкта освіти та планово перевірено дитячий оздоровчий табір «Ластівка», де до відкриття першої зміни було усунено всі виявлені недоліки, у тому числі і змонтовано автоматичну пожежну сигналізацію.

За результатами перевірок керівникам бюджетних установ  вручено приписи  про  усунення порушень.

Пожежники насамперед увагу звертають на стан електрогосподарства, внутрішнього  та зовнішнього протипожежного водопостачання, автоматичних установок протипожежного захисту, шляхів евакуації, вогнезахисної обробки дерев’яних конструкцій будівель і споруд закладів, блискавкозахисту, забезпеченість первинними засобами пожежогасіння, тощо.

Із 19 сільських рад у Кролевецькому районі, 14 мають протипожежні формування, та 1 МПК на території Кролевецької міської об’єднаної територіальної громади в с.Реутинці. Всі вони перебувають на цілодобовому чергуванні.

«Терміново на всіх об’єктах господарювання слід провести всі заходи щодо унеможливлення виникнення пожеж, активізувати просвітницьку роботу серед населення», – констатувала перший заступник голови районної державної адміністрації Валентина Тищенко.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: