Пожежу на території Литвиновицької сільради загасили

 Поділитися

Поділитися в

Як повідомили в Кролевецькі райдержадміністрації, завдяки спільним зусиллям ліквідовано пожежу в Литвиновичах.

Як вже  інформували, на початку вересня місяця поточного року на території Литвиновицької сільської ради відбулося загоряння сухої рослинності, що призвело до займання торфовищ.

Оперативно було зібрано районну комісію техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Кролевецького району. Про обставини загоряння та поширення вогню доповів начальник 22ДПРЧ управління ДСНС України в Сумській області Євген Бобров. На комісії  вирішено негайно залучити сили та засоби 22 ДПРЧ та Литвиновицьку МПК для гасіння пожежі, не дати їй розповсюдитись на прилеглі території. Дану ситуацію доведено до Департаменту цивільного захисту населення Сумської обласної державної адміністрації та Управління ДСНС України у Сумській області.

8 вересня, на території Литвиновицької сільської ради було розгорнуто штаб з ліквідації загоряння торфовищ. Додатково до ліквідації  залучались сили та засоби м.Суми, м.Конотоп, м.Путивль, м.Шостка та сусідніх районів. Активну участь у ліквідації вогню взяли ДП «Кролевецький агролісгосп» та Кролевецьке МУВГ.

Головою районної державної адміністрації (голова комісії ТЕБ та НС) Олегом Кучеярвим видано розпорядження від 11.09.2018 № 1058-ОД «Про запобігання виникненню надзвичайних ситуацій». Для ліквідації загоряння залучено матеріальний резерв, дизельне паливо в кількості 1000 літрів для роботи мотопомпи та  задіяні  45 чоловік  та 7 одиниць техніки.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: