Працівник ДП “Кролевецьке ЛМГ” у трійці переможців обласних змагань вальників лісу
Поділитися в
Копіювати посилання
На Краснопільщині проходили обласні змагання вальників лісу. Про це повідомили у ДП “Кролевецьке ЛМГ”.
В основній групі ДП “Кролевецьке ЛМГ” представляв Василь Клок. Наш вальник продемонстрував високу майстерність і професіонілізм та зайняв почесне ІІІ місце.
Змагання проходили в напруженій боротьбі, адже більшість учасників мають неабиякий досвід. Так, Андрій Ходирєв з ДП “Середино-Будське ЛГ” виборов І місце, ІІ місце – Олександр Нечипоренко, Краснопільський лісгосп.
У змаганнях юніорів І місце здобув Євген Красніков з Тростянецького лісгоспу, ІІ місце – Ярослав Овсянніков з Сумського лісгоспу, ІІІ місце у Краснопільського юніора Єгора Пацюка.


Фото: Сумське обласне управління лісового та мисливського господарства
Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
