Працівникам Кролевецького УВП УТОС частково виплатили заборгованість із заробітньої плати

 Поділитися

Поділитися в

За результатами здійснених у жовтні інспекційних відвідувань інспекторами праці Управління Держпраці у Сумській області підприємства-боржники частково виплатили своїм працівникам заборгованість із заробітної плати. Про це повідомили у прес-службі Управління.

Зокрема, Кролевецьке учбово-виробниче підприємство Українського товариства сліпих виплатило 15 500 гривень своїм працівникам, хоча ситуація на підприємстві є вкрай нестабільною.

“Згідно з Порядком здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 серпня 2019 р. № 823 (далі – Порядок) інформація, що надійшла від Головного управління статистики у Сумській області або звернення працівника щодо порушення підприємством строків виплати заробітної плати – підстави для здійснення інспекційного відвідування підприємства інспекторами праці Держпраці”, – зауважують у відомстві

Нагадаємо, Відповідно до статті 265 Кодексу законів про працю України за порушення роботодавцем встановлених строків виплати заробітної плати працівникам, інших виплат, передбачених законодавством про працю, більш як за один місяць, виплата їх не в повному обсязі передбачено штраф у трикратному розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої законом на момент виявлення порушення.

Проте, суб’єктам господарювання слід враховувати те, що згідно з п.28 Порядку у разі виконання припису в установлений у ньому строк заходи по притягненню об’єкта відвідування до відповідальності не вживаються.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: