Працівників ДП “Кролевецьке ЛМГ” привітали з професійним святом
Лісове та мисливське господарство 15:13, 17.09.2019
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Відзначення Дня працівників лісового господарства напередодні пройшло у ДП “Кролевецьке лісомисливське господарство”.
На гостини до лісників завітали керівники району та міста, а також школярі з підшевної Кролевецької ЗОШ № 2 імені М.Лукаша.
До професійного свята на адресу трудівників лісу звучали найкращі побажання та поздоровлення, були відзначені кращі представники галузі та люди, які своєю щоденною працею примножують лісові багатства Кролевеччини. Учні підготували для трудівників концертну програму та подаруночки.




Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
