Працівників ЖКГ привітали зі святом
Поділитися в
Копіювати посилання
Як повідомили у Кролевецькій міській раді, 15 березня, у Кролевці вітали з професійним святом працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення. Кращих представників комунальних служб міста відзначили Кролевецький міський голова Олександр Бобровицький та керівники районних органів влади Олег Кучерявий та Юрій Цикал.
Серед нагороджених – керівники підприємств, робітники, що досягли майстерності у своїй галузі, всі ті люди, що кожного дня забезпечують комфортне життя населенню та функціонування об’єктів життєдіяльності громади.
Культурно-мистецьке дійство для працівників галузі представили кращі учні та колективи дитячої школи мистецтв, а також окремі виконавці.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
