Працівники Кролевецької РДА та районної ради допомагали садити ліс на території Ярославецького лісництва

 Поділитися

Поділитися в

Кожного року, з приходом весни за ініціативи Державного агентства лісових ресурсів України  проводиться Всеукраїнська Акція «Майбутнє лісу в твоїх руках». Вона стартує з 21 березня 2019 року, у Міжнародний день лісів і триватиме протягом місяця – до Дня довкілля, який цього року в Україні відзначається 20 квітня.

Метою Акції є поширення інформації про важливість лісів для життя людини, сутність професії лісівника, особливості використання лісових ресурсів, використання заготовленої деревини, її екологічні якості, а також поглиблення порозуміння між лісівниками та місцевими громадами. Люди отримують додаткову можливість ознайомитися з особливостями ведення лісового господарства і особисто долучитися до приємного процесу – висадження молодих дерев.

Днями працівники ДП “Кролевецький агролісгосп” запросили колективи Кролевецької районної ради та районної державної адміністрації до спільної посадки молодого лісу на території Ярославецького лісництва.

Спершу — короткий наочний інструктаж, а далі — до справи! До обіду спільно було заліснено площу 0,6 га та висаджено 3 тис.шт. сіянців дуба. Всі дружно працювали на славу лісу, який стане живим посиланням майбутнім поколінням.

Садіння лісу в межах акції, це завжди свято, адже до посадки долучаються люди, які не причетні до професії лісівника, але прагнуть поспілкуватися з природою та зробити свій внесок у примноження зелених скарбів.

Сподіваємось, що з проведенням таких заходів не лише збільшаться площі лісів, але підвищиться екологічна свідомість та обізнаність про ліс і лісову галузь у громадян, яка може змінити стиль мислення і поведінку кожної людини.

Адміністрація агролісгоспу висловлює щиру подяку всім, хто приєднався до посадки лісу в рамках Акції «Майбутнє лісу в твоїх руках» та сподівається, що з кожним роком, бажаючих зробити таку гарну справу, ставатиме більше.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: