Працівники Кролевецької ЦРЛ не отримують зарплати + Відео

 Поділитися

Поділитися в

Помісячний розподіл медичної субвенції з державного бюджету в сумі 1979,3 тис.грн. не покриває мінімальної потреби у фінансовому забезпеченні функціонування закладу. Виділеної суми не вистачає навіть на виплату заробітної плати працівникам лікарні, на яку середньомісячна мінімальна потреба складає 2391,3тис.грн. Незабезпеченість фондом оплати праці по Кролевецькій ЦРЛ до кінця 2018 року очікувано складе 4596,0 тис.грн., або 1,9 місячних фонди(листопад, грудень). Про це йдеться у зверненні до до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України, оприлюдненої на сайті Кролевецької районної ради.

При затвердженні бюджету на 2018 рік незабезпеченість на заробітну плату з нарахуваннями складала 8123,3 тис.грн. Кролевецькою ЦРЛ були розроблені заходи з економії фонду заробітної плати на суму 893,0 тис.грн. Станом на 01.10.2018 року виконано заходів на суму 571,6 тис.грн. Протягом 2018 року по лікарні скорочено 8 стаціонарних ліжок та 20,75 штатних одиниць. Кролевецькою районною радою у 2018 році було додатково виділено на заробітну плату з нарахуваннями 3663,73 тис.грн., що дозволило вчасно виплачувати заробітну плату працівникам лікарні по травень включно, була повністю погашена поточна заборгованість по заробітній платі за червень та липень місяці. Заробітна плата серпня медичним працівникам лікарні виплачена частинами з порушенням термінів виплати.

Станом на 17 жовтня погашена поточна заборгованість по заробітній платі за вересень за рахунок майже всієї місячної медичної субвенції. Аванс жовтня неможливо нарахувати та виплатити через відсутність асигнувань. Заробітну плату жовтня у сумі 2323,7 тис. грн. можливо буде виплатити лише 3 грудня. Заробітна плата за листопад та грудень не зможе бути зареєстрованою в органах ДКСУ через відсутність планових асигнувань. Також постійно збільшується кредиторська заборгованість перед постачальниками за використані товари та послуги по лікарні.

“Дана критична ситуація є нагальною та потребує негайного вирішення. Невиплата заробітної плати працівникам лікарні приводить до виникнення соціальної напруги серед колективу лікарні, а що найгірше – відтоку лікарських кадрів. Це в свою чергу може привести до погіршення не лише якості надання медичної допомоги населенню, а й до загального погіршення соціально-економічного становища в Кролевецькому районі”, – наголошують депутати районної ради.

Враховуючи дану ситуацію, всі вільні кошти районного бюджету були направлені на зменшення незабезпеченості по медичній галузі. На сьогоднішній день всі фінансові резерви вичерпані.

На підставі вищевикладеного, з метою недопущення подальшого загострення ситуації з виплатою заробітної плати працівникам Кролевецької ЦРЛ, депутатський корпус просить сприяння у виділенні додаткових коштів на покриття незабезпеченості фонду оплати праці в сумі 4596,0 тис.грн.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: