Працівники ПАТ «Сумиобленерго» здали кров + Фото

Суспільство | 20:31, 1.11.2018
 Поділитися

Поділитися в

Благодійна донорська акція «Поділися життєвою енергією – здай кров» проходила з 29 по 31 жовтня. У рамках заходу енергетики з усієї Сумщини безкоштовно здали кров і плазму.

«Не зважаючи на зайнятість і напружений графік роботи, енергетики знаходять час і бажання здати кров і плазму. Це дуже приємно! Донорський рух у ПАТ «Сумиобленерго» підтримує керівництво, а працівники активно долучаються до благодійної акції, чим рятують десятки життів, адже потреба в цих компонентах є щодня. Ми дуже вдячні енергетикам Сумщини, що вони несуть світло ще й добротою» – зазначила координатор донорського руху Олена Геренко.

Той, кого врятувала донорська кров, не раз говорив подумки «дякую» людині, яку він ніколи не бачив, але чия кров подарувала йому життя.

«Здати кров – це справа кількох хвилин і зробити це не важко. А користь – надзвичайна. Гріє думка про те, що чимось ти став корисним для іншого, твоя кров комусь дала шанс на порятунок. Тому кожного разу долучаюся до донорської акції разом із колегами», – говорить заступник директора філії з енергозбуту філії «Сумський район електромереж» ПАТ «Сумиобленерго» Володимир Сема.

Акція «Поділися життєвою енергією – здай кров» є традиційною в ПАТ «Сумиобленерго» вже протягом кількох років.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: